Pendik Kartuş Dolum Yerleri

pendik-toner-dolum-yazici-tamiri-8

Pendik Kartuş Dolum Yerleri, kartuş piyasasında öncü olmaya devam ediyor. Piyasada birçok firma orijinal kartuşları tercih etmektedir. Orijinal kartuşların bu denli çok tercih edilmesi garanti kapsamında firmaların kendi orijinal ürünlerinin kullanılmasını istemelerindendir.

Orijinal ürünlerin kalite kontrolleri firmalara satış sırasında sunulan raporlar içerisinde bulunmaktadır. Orijinal ürünlerin bandrol kontrolleri yapıldıktan sonra firma bünyemize kabul edilen ürünler tamamen satışa hazırlanır. Firmalar ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda orijinal ürün sağlayıcıları olmaktan memnuniyet duyarız.

Pendik Kartuş Dolum Yerleri şubesinde yeni üretim halinde olan ve üretimden Türkiye’de satışa çıkartılan tüm ürünlerin kartuşlarının orijinallerini ithal olarak getirmiş, hizmetinize sunmuştur.

Genellikle firmalar ürün alırken yaptıkları garanti anlaşması ve kasko ücretleri gereği orijinal ürün kullanmak zorundadırlar. Orijinal ürün kullanımının üretici firmanın çip sistemi ile zorunlu tuttuğu da gözlemlenmiştir. Çip sistemi ile tek kullanımlık demo kartuşların bitmesi halinde orijinal kodlanmış çipler sayesinde ürünlerde sorunsuz çalışma yapılabilmektedir.

Ürünlerin kartuş göstergeleri yeni imalat yapılan ürünlerde gösterime sunulurken bazı kartuşlar üzerinde ki çipler sayesinde uyarılar vermektedir. Orijinal ürün kullanımında bu durum tamamen ortadan kalkacak kurulu programlar sayesinde bilgisayar üzerinde uyarılar verecektir.

Pendik Kartuş Dolum

Orijinal ürünler, korsan ürünler arasında ki farklar genellikle bellidir. Orijinal kartuş Pendik, sizlere şeffaf ürün özellikleri sunmakta ve sizlerin sorularını tamamen yanıtlamaktadır. Pendik Kartuş Dolum uzman kadrosu ile ürünlerinizin orijinal kartuşlarını ön satış ve kullanıma başlangıç kısmına kadar tüm teknik desteğini sunmaktadır.

Kartuşlarda dolum sorunları nedeniyle birçok firma orijinalleri yerine genellikle korsan kartuşları orijinal olarak sunmaktadır. Bu gibi durumlara dikkat edilmesi ve satış yetkisi olmayan firmalarla çalışılmaması gerekmektedir.

Kartuş alımlarında kutu üzerinde ki bandrolleri kontrol etmeniz orijinal ürün alma konusunda sizlere fayda sağlayacaktır. Kutu üzerinde ki bandrollerde açılmalar varsa kesinlikle almamalısınız. Bandrollerden aynı zaman da iç kısımda ki poşet üzerinde de bulunmaktadır. Çip üzerinde ki kapaklara dikkat edilmelidir.

Uzman kadromuz ile yeni çıkartılan teknolojik tüm ürünlerin orijinal kartuşları sizler için en hızlı şekilde satın alım ekibi ile Türkiye’ye getirilmektedir.