Canon PROGRAF PRO-300 Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

refil print1

Canon PROGRAF yazıcılar her zaman sanat baskısı hayranları arasında özel talep gören yüksek kaliteli ofis ekipmanları kategorisine girmiştir. Canon, yeni Canon imagePROGRAF PRO-300 geniş formatlı mürekkep püskürtmeli yazıcıyı piyasaya sürdü ve bu modelin onu öncekilerden ayıran bazı avantajlarına dikkat edilmesini tavsiye ediyor. Gelişmiş PRO-300 modeli, öncelikle yazıcının profiliyle ilgili merak ve ilgi uyandırma potansiyeline sahiptir, bu da makine için bir yer bulmayı kolaylaştırır.

 

Canon PROGRAF PRO-300

Canon PROGRAF Serisi geniş format yazıcıları PRO-300 boyutlarıyla karşılaştırın. İlki için, 13 inç genişlikten 60 inç uzunluğa kadar olan modeller normdur. PRO-300 bu serinin en küçüğüdür: 13 inç genişliğinde ve 39 inç uzunluğundadır. Bu yeteneklerle PRO-300, önceki cihazların gerektirdiğinden% 15 daha küçük bir alanı işgal edebilir. Bu parametre PRO-300’ün avantajlarından biridir, çünkü herkes için ücretsiz bir çalışma alanı sağlamak, alaka düzeyini kaybetmeyen bir sorundur.

Birçoğunun referans olarak güvendiği PROGRAF PRO-1000’in yüksek sınıf, sağlam ve prestijli bir yazıcı olduğu unutulmamalıdır. Ağır bir yük altında görüntü kalitesini koruma özelliğine sahiptir. PRO-1000’in halefi olan ve tüm niteliklerini koruyan PRO-300 yazıcı, proje için 13 inç genişliğe ve 39 inç uzunluğa yeterli olması koşuluyla, özellikle sanat alanında uygun olacaktır.

Yazıcı, yazdırma durumunu ve diğer parametreleri izleyebileceğiniz üç inçlik bir sıvı kristal ekrana sahiptir. 13×9 inç Pro Premium Fotoğraf Kağıdı üzerine, yaklaşık dört dakikada yazdırır. Bazıları için bu oldukça yavaş görünebilir, ancak geleneksel ofis yazıcılarının birçok yönden Canon PROGRAF PRO-300 yazıcıdan daha düşük olduğunu unutmayın; özellikle de sanatsal baskıya ihtiyacınız varsa, baskı kalitesi. Dokuz renkli mürekkep kullanan Canon PROGRAF PRO-300, kartuşların tıkanmasını önlemeye yardımcı olan gelişmiş teknolojilerle yumuşak renk geçişleri ve ayrıntılı görüntüler sağlar.

Yeni Premium Fine Art Kaba pamuklu kağıt da mükemmel üç boyutlu görüntüleri yazdırmak için kullanılabilir. Adobe Photoshop ve Adobe Lightroom gibi programlarla çalışıyorsanız, yazıcıda yerleşik olarak bulunan gelişmiş yazılım sorunsuz yazdırmaya olanak tanır.

Yazıcı, sadece ofis için değil, aynı zamanda evde çalışmak için de gerekli bir cihazdır. Bu nedenle ofis ekipmanlarına ilgi duyanların sayısı azalmıyor; talep sürekli artıyor. Bu durumda, geliştirilmiş PRO-300 modeli, fotoğrafçılıktan ve güzel sanatlardan hoşlananlar da dahil olmak üzere birçok kullanıcı grubuna ilham ve memnuniyet getirecek.