Bilgisayar Yazıcısı

pendik-toner-dolum-yazici-tamiri-1212

Bilgisayar yazıcısı ve büro makineleri olan kartuş ve tonerler yüksek maliyetli olduğu için tüketicileri arayışa yönlendirmiş ve dolum-muadil sektörünün canlanmasına en büyük katkıyı yapmıştır. Toner kartuş dolumu ve muadil toner kartuş pazarının büyümesi ana üreticilerin pazar payını daraltmıştır. Dolum kartuş toneri engellemek için tonerleri çipli üretme metodunu kullanarak, kısa aralıklarla ürün özelliklerini değiştirerek çeşitli çözümler bulmuşlardır ancak arz talep ilişkisi yüksek olan ürünlerde çözümler kısa ömürlü olmuştur. Satış potansiyeli düşük ürünlere dolum malzemesi ithal etme gereksinimi duyulmadığından, kullanıcılar orjinal ürün maliyetini üstlenmekte sıkıntı yaşayınca ürün direkt depoya kaldırılıyor ve bu da marka imajına negatif etki olasılığını artırabiliyor.

Bilgisayar Yazıcısı Sorunları

XEROX PHASER3100MFP, error codes 56, hata56, error codes 57, hata 57, reset, toner empty, paper jam, toner near and, OKİ B2500MFP, OKİ B2520MFP, RİCOH SP1000SF, PHİLİPS MFD6020, PHİLİPS MFD6080, fotokopi, faks, printer, üçü bir arada, yazıcınızın silik çekme problemlerini giderebiliyoruz. bilgisayardan gönderdiğiniz baskı iyi çıkıyor fakat fotokopi çektiğinizde silik baskı oluyorsa bize ulaşabilirsiniz, biz bu sorunu yani silik çekme problemini gederebiliyoruz. Ayrıca hem bilgisayar çıktısı hemde fotokopi çıktısını silik alıyorsanız probleminiz başka nedenden kaynaklıdır, hertürlü baskı sorunlarını xerox 3100 toner dolumları, muadil tonerler, orjinal toner için bize ulaşabilirisiniz, adresinize gelip sorunu çözüyoruz. “waiting file” problemleri ile karsılaşablirsiniz xerox 3100 de. drum, tanbur, fuser, scanner, tarayıcı, bushing, pressroller, heatroller.

Ürünlerin kartuş göstergeleri yeni imalat yapılan ürünlerde gösterime sunulurken bazı kartuşlar üzerinde ki çipler sayesinde uyarılar vermektedir. Orijinal ürün kullanımında bu durum tamamen ortadan kalkacak kurulu programlar sayesinde bilgisayar üzerinde uyarılar verecektir.

Dolum Toner

Dolum toner, basım ve yayın işleri ile ilgilenen firmaların sıkça kullandıkları yöntemdir. Ürünlerin alımlarından itibaren içinde demo olarak sunulan tonerler bittikten sonra yenilenme işlemi istemektedir. Firmalar maliyeti azaltmak amacıyla genellikle dolum yöntemine başvurmaktadır. Gerekli alt yapımız ve uzman kadromuz ile sizlere bu hizmeti sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Dolum toner firmaların basım kapasitesini arttıracağı gibi dolum sonrası yaşanabilecek aksiliklerinde önüne geçmiş oluyor. Yükselen kurlar ve hızla gelişen teknolojiye istinaden fiyatların artış göstermesi ve yeni özelliklerin boy göstermesi ile toner dolumlarına olan rağbet oldukça artmıştır.
Firma içerisinde ithal olarak getirdiğimiz toner tozlarını kendi kimyasallarımız ile karıştırıp daha net baskılar çıkmasına sebebiyet veriyoruz. Baskı kalitesi arttıkça tercih edilen firma olma olasılığınız artıyor. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte çipli sistem yazıcıların tonerleri tamamen doluma kapalı şekilde gönderilmektedir. Bu doluma kapalı tonerlerin yerine dolum yapılabilecek çip sistemli muadil tonerler tahsil edilir. Bu tonerlerin çipleri üzerine dolum yapıldıktan sonra yenileme işlemi yapılmalıdır ki tonerler sorunsuz şekilde yazıcınızda çalışabilsin. Bazı yazıcı firmaları içlerinde kullandıkları bir takım parçaları da tek kullanımlık yapmıştır. Bu parçalarında tarafınıza sağlanabilmesi için yeni teknoloji ürünlerinizi mağazamıza getirmeniz sizlerin ihtiyaçlarını karşılamada hız kazandıracaktır.