Tuzla Kartuş Dolumu

Tuzla Kartuş Dolumu

Tuzla Kartuş Dolum, kartuş piyasasında öncü olmaya devam ediyor. Piyasada birçok firma orijinal kartuşları tercih etmektedir. Orijinal kartuşların bu denli çok tercih edilmesi garanti kapsamında firmaların kendi orijinal ürünlerinin kullanılmasını istemelerindendir.

Orijinal ürünlerin kalite kontrolleri firmalara satış sırasında sunulan raporlar içerisinde bulunmaktadır. Orijinal ürünlerin bandrol kontrolleri yapıldıktan sonra firma bünyemize kabul edilen ürünler tamamen satışa hazırlanır. Firmalar ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda orijinal ürün sağlayıcıları olmaktan memnuniyet duyarız.

Orijinal kartuş Tuzla şubesinde yeni üretim halinde olan ve üretimden Türkiye’de satışa çıkartılan tüm ürünlerin kartuşlarının orijinallerini ithal olarak getirmiş, hizmetinize sunmuştur.
Genellikle firmalar ürün alırken yaptıkları garanti anlaşması ve kasko ücretleri gereği orijinal ürün kullanmak zorundadırlar. Orijinal ürün kullanımının üretici firmanın çip sistemi ile zorunlu tuttuğu da gözlemlenmiştir. Çip sistemi ile tek kullanımlık demo kartuşların bitmesi halinde orijinal kodlanmış çipler sayesinde ürünlerde sorunsuz çalışma yapılabilmektedir.
Ürünlerin kartuş göstergeleri yeni imalat yapılan ürünlerde gösterime sunulurken bazı kartuşlar üzerinde ki çipler sayesinde uyarılar vermektedir. Orijinal ürün kullanımında bu durum tamamen ortadan kalkacak kurulu programlar sayesinde bilgisayar üzerinde uyarılar verecektir.

Tuzla Kartuş Dolum

Tuzla Kartuş Dolum şubesinde yeni üretim halinde olan ve üretimden Türkiye’de satışa çıkartılan tüm ürünlerin kartuşlarının orijinallerini ithal olarak getirmiş, hizmetinize sunmuştur.
Genellikle firmalar ürün alırken yaptıkları garanti anlaşması ve kasko ücretleri gereği orijinal ürün kullanmak zorundadırlar. Orijinal ürün kullanımının üretici firmanın çip sistemi ile zorunlu tuttuğu da gözlemlenmiştir. Çip sistemi ile tek kullanımlık demo kartuşların bitmesi halinde orijinal kodlanmış çipler sayesinde ürünlerde sorunsuz çalışma yapılabilmektedir.

Ürünlerin kartuş göstergeleri yeni imalat yapılan ürünlerde gösterime sunulurken bazı kartuşlar üzerindeki çipler sayesinde uyarılar vermektedir. Orijinal ürün kullanımında bu durum tamamen ortadan kalkacak kurulu programlar sayesinde bilgisayar üzerinde uyarılar verecektir.

Muadil Kartuş Kurtköy

Muadil kelime anlamına bakıldığı zaman yenilenen, tazelenen anlamlarına gelmektedir. Günümüzde yazıyı çok sıklıkla kullanan şirketler bulunmaktadır. Genellikle kırtasiyeler ve fotokopi çekimi yapan şirketlerde sıklıkla kullanılması durumunda yazıcıların kartuşları çok çabuk olarak tükenebilmektedir. Muadil kartuş Tuzla şubesinde, muadil kartuşun daha tasarruflu olduğunu görmekteyiz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?