Hangi HP yazıcı?​

Hangi HP yazıcı?

HP Yazıcınızı Nasıl Seçersiniz?

HP ofis tipi yazıcı serisi, baskı kalitesi, sağlamlık, güvenilirlik, dayanıklılık ve çok yönlülük açısından mükemmel performansıyla bilinir. HP iş yazıcıları, uzmanlıkla sizin baskı ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çok sayıda çözüm sunar: lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, A3 ve A4 yazıcılar ve çok işlevli yazıcılar; ona sahipler! Bu nedenle, işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun yazıcının hangisi olduğunu göstermek için size HP yazıcı serisini sergileyeceğiz.

pendik hp yazıcı

HP Lazer Yazıcılar

Blog makalelerimizin özenli bir okuyucusu olduysanız, iş yazıcılarını iki kategoriye ayırdığımızı fark etmiş olabilirsiniz: lazer yazıcılar ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar. Blogumuzu ilk kez ziyaret ediyorsanız (hoş geldiniz ve tebrikler!) Lazer yazıcıların avantajlarının bir özetini burada bulabilirsiniz:

Genellikle mürekkep püskürtmeli yazıcılardan daha üstün bir sayfa verimine sahiptirler.
Baskı hızı genellikle (ancak her zaman değil) mürekkep püskürtmeli yazıcılardan daha iyidir.
Toner satın almak, genellikle yüksek hacimli baskılarda kartuş satın almaktan daha uygun maliyetlidir.
Bir lazer yazıcıya sahip olmanın potansiyel faydalarının bu hızlı incelemesini gördükten sonra, işletmelerin hangi yazıcıları tercih ettiğini tahmin etmiş olacaksınız. Şimdi, iki tür HP lazer yazıcı var: A4 ve A3 ve bu iki baskı biçimi açısından HP’nin sunduğu şeylere bir göz atacağız.

HP A4 Lazer Yazıcılar

Baskı temellerini arıyorsanız, bir HP A4 lazer yazıcı idealdir. Aradığınız buysa, yalnızca siyah beyaz baskı sağlayan HP yazıcılardan birini seçebilirsiniz. Bununla birlikte, iş amaçlı kullanımlar genellikle daha fazla çok yönlülük ve çok sayıda işlev gerektirecektir. Tarama, kopyalama, dupleksleme ve çok daha fazlası gibi çok sayıda özelliğe sahip çok çeşitli iş yazıcı seçenekleri sunarak iş kullanıcılarına büyük fayda sağlamak için HP yazıcıların devreye girdiği yer burasıdır. Ve bu seçeneklerin çeşitliliği, bir yazıcıyı “çok işlevli” bir yazıcı yapan şeydir. HP Laser yazıcı, eksiksiz bir dizi özellik ve aşağıdaki gibi avantajlı özellikler sunan LaserJet serisine aittir:

JetIntelligence Teknolojisi: Bu teknoloji, daha kaliteli bir baskı ile daha fazla sayfa yazdırmanıza izin verir.
Kolay bir toner kurulumu.
Enerji tasarrufu için Bekleme modu teknolojisi: Otomatik Açılma / Otomatik Kapanma HP teknolojisi.
Ama bunların hepsini söyledikten sonra, belki de gerçekten istediğiniz tek şey, üzerinde çalışmak için somut bir şeydir. Öyleyse başlayalım! İşte en iyi üç HP A4 lazer yazıcı.

En İyi 3 HP A4 Lazer Yazıcı

HP LASERJET PRO M402DNE lazer yazıcı.

Bu siyah beyaz lazer yazıcı, A4 lazer yazıcıların sunduklarının özünü yakalamanıza olanak tanır.

Özel Özellikler:

Dakikada 38 sayfa baskı hızı
Baskı çözünürlüğü (dpi x dpi): 4800 x 600
5,7 saniyede ilk sayfa çıkışı
HP Laserjet Pro MFP M281FDW çok işlevli lazer yazıcı.
Bu çok işlevli yazıcı, iş ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılayacaktır. Ayda ortalama 2500 sayfa baskı alan işletmeler için idealdir.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı
Bağlantı: USB, RJ45, Wi-Fi, AirPrint

HP laserjet kurumsal M577DN lazer yazıcı.

Bu HP yazıcı daha büyük şirketler için yapılmıştır ve bu nedenle standart bir HP yazıcı kadar uygun maliyetli değildir. Bununla birlikte, ayda ortalama 4750 sayfa baskı yapan tip işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacağı için daha yüksek bir genel performans sağlayacaktır.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A4 Dubleks
Bağlantı: USB girişi, USB, RJ-45 ağı, AirPrint
HP A3 Lazer Yazıcılar
HP A3 Lazer yazıcılar, A3 formatında yazdırmak isteyen işletmelere yöneliktir, ancak A4’ten daha az yaygın olmasına rağmen, grafiklerin, çizelgelerin ve daha yüksek ayrıntıların ve daha gelişmiş özelliklerin bulunduğu diğer belgelerin yazdırılmasına izin verdiği için şirketler tarafından çok beğenilmektedir okunabilirlik gereklidir. Örneğin, kendi grafiğiyle bir Excel çalışma kitabını yazdırmak istiyorsanız, parça parça kesilmiş çıktıları ortadan kaldırmak için bir A3 formatı seçmek daha iyi olacaktır. Tıpkı HP A4 lazer yazıcılar gibi, HP A3 yazıcılar da sektörünüze veya şirketinizin iş faaliyetlerine bağlı olarak az ya da çok faydalı olacak birden çok işleve erişmenize izin verir. HP lazer yazıcılar, HP A4 lazer yazıcılarla aynı seriye aittir ve bu, LaserJet serisidir, bu nedenle aynı HP sertifikalı kaliteye sahiptirler. İşte seçtiğimiz ve bizim ilgilendiğimiz kadarıyla şirketler için en kullanışlı olan üç HP A3 lazer yazıcı.

En İyi 3 HP A3 Lazer Yazıcı

HP LASERJET ENTERPRISE 700 MFP M725DN lazer yazıcı

Çok ekonomik bir sahip olma maliyetiyle A3 formatında yazdırmanıza olanak tanıyan siyah beyaz lazer baskı özelliğine sahip bir HP yazıcı.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A4 Dubleks
Bağlantı: USB, RJ-45 ağı

HP COLOR LASERJET CP 5225 DN lazer renkli yazıcı

Bu HP A3 lazer yazıcı oldukça kompakttır ve iyi bir baskı çözünürlüğü ile renkli baskı yapmanıza izin verir.

Özel Özellikler:

Bağlantı: USB, RJ-45 ağı
Dakikada 20 sayfa baskı hızı
Baskı çözünürlüğü (dpi x dpi): 600 x 600
16 saniyede ilk sayfa çıkışı

HP COLOR LASERJET ENTERPRISE M750N lazer renkli yazıcı

Bu HP lazer yazıcı, daha büyük KOBİ’ler için idealdir, ancak aynı zamanda daha küçük çalışma gruplarını da hedeflemektedir. Bu nedenle, ayda ortalama 13.000 sayfa yazdıran işletmeler için çok uygundur.

Özel Özellikler:

Bağlantı: USB, RJ-45 ağı, USB girişi
Dakikada 30 sayfa baskı hızı
Baskı çözünürlüğü (dpi x dpi): 600 x 600
10 saniyede ilk sayfa çıkışı

HP Inkjet Yazıcılar

HP mürekkep püskürtmeli yazıcılar benzersizdir ve bugün piyasada kimse bunlara benzer bir şey bulamaz. HP, Inkjet teknolojisine güvenmiştir ve yalnızca HP’nin PageWide serisi ile ticarileştirdiği yeni bir teknolojiyi içeren yazıcılar bulmak için çığır açan bir yaratıcılık göstermiştir. PageWide teknolojisi, diğer tüm iş yazıcılarından% 20 daha düşük bir toplam maliyet sahipliğine sahip olmanızı sağlar. Üstelik bu yazıcılar, dakikada 75 sayfaya kadar baskı yapabildikleri için diğer birçok yazıcıyı utandıracak baskı hızlarına sahiptir! Bu serideki çok işlevli yazıcılar, tek geçişli tarama ile çok hızlı bir şekilde dijital ortama aktarılabilir. Bu yazıcı serisi, baskı kafasının sabit konumda olması nedeniyle tek geçişte bu kadar yüksek baskı hızlarına ulaşabiliyor ve bu sadece HP’nin sunduğu bir teknolojidir.

HP A4 Inkjet Yazıcılar

Tıpkı HP lazer yazıcılar gibi, HP mürekkep püskürtmeli yazıcılar da iki türdendir: A4 ve A3. A4 formatında baskı alabilecek ve ortalama performanslı makineden çok daha üstün bir baskı teknolojisinin keyfini çıkarabileceksiniz. PageWide serisinin yanı sıra, HP’nin OfficeJet ve Envy gibi başka inkjet serileri de vardır. Öyleyse, HP’nin masaya sunduğu en iyi A4 mürekkep püskürtmeli yazıcılara bir göz atalım.

En İyi 3 HP A4 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

HP PAGEWIDE PRO MFP 477DW mürekkep püskürtmeli yazıcı

Bu çok işlevli yazıcı, tüm A4 belgelerinizi çok hızlı bir şekilde çok ekonomik bir şekilde yazdırmanıza olanak tanır.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A4 Dubleks
Bağlantı: Wi-Fi, USB, RJ-45 ağı, AirPrint

HP OfficeJet Pro 8720 All-in-one mürekkep püskürtmeli yazıcı

Tüm belgelerinizi kopyalamanıza, taramanıza ve fakslamanıza olanak tanıyan, çok ekonomik bir sahip olma maliyetine sahip çok işlevli bir yazıcı.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A4 Dubleks
Bağlantı: Wi-Fi, USB, RJ-45 ağı, AirPrint

HP OfficeJet Pro 8725 All-in-one mürekkep püskürtmeli yazıcı

Bu çok işlevli yazıcı belgelerinizi kopyalayabilir ve dakikada 37 sayfaya kadar çıkabilen bir baskı hızına sahiptir (genel ofis modunda). Ayrıca mükemmel bir yakalama çözünürlüğü ile tarama yapabileceksiniz.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A4 Dubleks
Bağlantı: Wi-Fi, USB, RJ-45 ağı, NFC (Yakın Alan İletişimi), AirPrint

HP A3 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

HP A3 mürekkep püskürtmeli yazıcılar grafikler, çizelgeler ve küçük posterler yazdırmak için idealdir. PageWide ve OfficeJet serileri olan A4 mürekkep püskürtmeli yazıcılarla aynı 2 seriyi bulacaksınız. Renkli posterler basarken en iyi sonuçları almak istiyorsanız bu yazıcılardan birini seçmenizi tavsiye ederiz. İşte en iyi HP A3 mürekkep püskürtmeli yazıcıların listesi:

En İyi 3 HP A3 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

HP OfficeJet Pro 7740 All-in-one mürekkep püskürtmeli yazıcı

Bu ekonomik yazıcı, ayda ortalama 1500 sayfa baskı yapan şirketler için tasarlanmıştır.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A3 ve A4 Dubleks
Bağlantı: Wi-Fi, Bulut, USB, RJ-45 ağı, USB girişi, AirPrint

HP OfficeJet Pro 7720 Geniş Format Hepsi Bir Arada mürekkep püskürtmeli yazıcı

Bu HP çok işlevli yazıcı, 22 ppm baskı hızıyla ayda 1500 sayfa yazdırmanıza olanak tanır

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A3 ve A4 Dubleks
Bağlantı: Wi-Fi, USB, RJ-45 ağı, USB girişi, AirPrint

HP PageWide Pro MFP 772DN mürekkep püskürtmeli yazıcı

Bu HP çok işlevli yazıcı belgelerinizi taramanıza, kopyalamanıza ve fakslamanıza izin verir. Dakikada 55 sayfaya kadar yazdırabilir ve ayda ortalama 15.000 sayfa yazdıran işletmeler için mükemmel şekilde uygundur.

Özel Özellikler:

Dokunmatik ekran
Dubleks baskı: A4 ve A3 Dubleks
Bağlantı: USB, RJ-45 ağı

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?