En İyi Lazer Yazıcılar 2020

En İyi Lazer Yazıcılar 2020

Yeni bir yazıcı için pazardaysanız, ihtiyaçlarınıza en uygun, en iyi lazer yazıcı(lar) türünü bulmak için biraz araştırma yapmaya değer. Birçok kişi lazer yazıcıların mürekkep tabanlı modellerden daha uygun maliyetli olduğunu düşünüyor ve bu nedenle, ihtiyaç duydukları iş için en iyi lazer yazıcının ne olacağını bulmak istiyor olabilir.

Satın almak için en iyi lazer yazıcılara bakarken, yazıcıya ne için ihtiyacınız olduğunu düşünmek önemlidir. Örneğin, çeşitli farklı işleri yapabilen bir makinenin peşindeyseniz, en iyi hepsi bir arada yazıcıyı arıyor olabilirsiniz. Renkli sayfalar üretebilen bir makineye ihtiyacınız varsa, en iyi renkli lazer yazıcı için biraz araştırma yapmaya değer olabilirken, yalnızca gri tonlamalı arıyorsanız, en iyi siyah beyaz veya “tek renkli” lazer yazıcıyı bulmak yeterli olabilir. İhtiyaç duyduğunuz iş için en iyi lazer yazıcıyı bulmak biraz zaman alabilir ve araştırma yapabilir.

Aşağıda, size mevcut seçeneklerden bazıları hakkında fikir vermek için farklı fiyat noktalarında ve farklı yeteneklere sahip bir dizi lazer yazıcı seçtik.

Brother Tek Renkli Lazer Yazıcı HL-1110

Pendik Yazıcı Brother-Mono-Laser-Printer-HL-1110

Brother HL-1110, yalnızca siyah beyaz en iyi lazer yazıcılara ihtiyaç duyanlar için uygun fiyatlı bir seçenektir. Yaklaşık 90 AUD fiyatla perakende satış yapan HL-1110, bu listedeki en ucuz yazıcıdır ve bu nedenle diğer daha pahalı makinelerin çanları ve ıslıkları olmadan gelir. Renkli sayfaları tarayamaz, fakslayamaz veya yazdıramazken, dakikada 20 sayfaya varan hızlarda siyah beyaz A4 sayfaları yazdırabilir. Ayrıca maksimum 2400 x 600 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir ve sadece 4,5 kg ile hafiftir.

Artıları
– Uygun fiyatlı
– Hafif

Eksileri
– Renkli baskı yok
– Tarama, faks, kopyalama özellikleri yok

Teknik Özellikler
Garanti: 1 Yıllık Temel Garantiye İade
Baskı Teknolojisi: Siyah Beyaz Lazer
Maksimum Tek Renkli Baskı Hızı: Dakikada 20 sayfaya kadar
Maksimum Renkli Baskı Hızı: N / A
Baskı Çözünürlüğü (DPI x DPI): 2400 x 600’e kadar
Maksimum kağıt boyutu: A4

Xerox VersaLink C405

Pendik Yazıcı -Xerox-VersaLink-C405

Xerox’tan C405, dakikada 36 sayfaya kadar baskı yapabilen makine ile süper yüksek baskı hızları sunar. 5.000 sayfaya kadar ayarlanmış önerilen aylık baskı hacmi ile bu yazıcı, 2 ila 10 kişilik ekipler için en uygunudur. C405, renkli ve siyah beyaz yazdırma yanı sıra yazdırma, kopyalama, tarama, faks gönderme ve e-posta gönderme özelliğine sahiptir. Ayrıca Apple AirPrint ve Google Cloud Print ile uyumludur ve USB’den yazdırmaya izin verir. Yaklaşık. 1000 AUD, Xerox VersaLink C405, giriş seviyesi bir lazer yazıcıdan fazlasını arayanlar içindir.

Artıları
– Süper hızlı baskı
– Tarama, faks, kopyalama ve e-posta gönderme özelliklerine sahiptir

Eksileri
– Hacimli
– Pahalı

Teknik Özellikler
Garanti: 1 Yıl Yerinde Garanti
Baskı Teknolojisi: Lazer
Maksimum Tek Renkli Baskı Hızı: Dakikada 36 sayfaya kadar
Maksimum Renkli Baskı Hızı: Dakikada 36 sayfaya kadar
Baskı Çözünürlüğü (DPI x DPI): 600 x 600 x 8’e kadar
Maks kağıt boyutu: 8,5 x 14 inç

HP LaserJet Enterprise M552dn

HP M552dn, 5-15 kişilik çalışma grupları için önerilir ve önerilen aylık hacmi 2000 ila 6000 sayfa arasındadır. Hem renkli hem de siyah beyaz için dakikada 33 sayfaya kadar baskı hızlarıyla M552dn hızlı baskı sunar ve HP ePrint ve Apple AirPrint ile uyumludur. Bu yazıcı daha ağırdır, kartuşlar dahil 27,5 kg ağırlığındadır ve tarama veya kopyalama gibi hepsi bir arada yetenekleri yoktur. Yaklaşık olarak fiyatlandırılmıştır. 1064 $ AUD, HP M552dn bu listedeki daha pahalı yazıcılardan biridir.

Artıları
– Hızlı baskı
– Yüksek bir aylık sayfa hacmini kaldırabilir

Eksileri
– Ağır (27,5 kg)
– Kablosuz yetenekler ekstra

Teknik Özellikler
Garanti: 1 Yıllık Sınırlı Garanti (Sonraki İş Günü Yerinde)
Baskı Teknolojisi: Lazer
Maksimum Tek Renkli Baskı Hızı: Dakikada 33 sayfaya kadar
Maksimum Renkli Baskı Hızı: Dakikada 33 sayfaya kadar
Baskı Çözünürlüğü (DPI x DPI): 1200 x 1200’e kadar
Maksimum kağıt boyutu: A4

Brother HL-L8360CDW

Bu renkli lazer yazıcı, kablosuz ve WiFi Direct özelliklerine sahiptir ve sayfaları 31 ppm’ye varan hızlarda yazdırabilir. Yerleşik bir NFC Okuyucu ve otomatik 2 taraflı yazdırma ile HL-L8360CDW, birçok özelliğe sahip en iyi lazer yazıcılarında biridir. Bu makinede ayrıca 6,8 cm dokunmatik ekran vardır ve daha fazla kağıt ihtiyacı olanlar için ek kağıt tepsisi seçeneği vardır. HL-L8360CDW’nin tarama, faks veya kopyalama yetenekleri olmasa da, yaklaşık maliyeti olan uygun fiyatlı bir renkli lazer yazıcıdır. 699 dolar.

Artıları
– WiFi ve kablosuz özellikli
– NFC Okuyucu

Eksileri
– Kopyalama, faks veya tarama yeteneği yok
– Ağır (21,9 kg)

Teknik Özellikler
Garanti: 1 Yıllık Temel Garantiye İade
Baskı Teknolojisi: Lazer
Maksimum Tek Renkli Baskı Hızı: Dakikada 31 sayfaya kadar
Maksimum Renkli Baskı Hızı: Dakikada 31 sayfaya kadar
Baskı Çözünürlüğü (DPI x DPI): 2400 x 600
Maksimum kağıt boyutu: A4

HP LaserJet Pro M402n

Diğer bir giriş seviyesi lazer yazıcı da HP LaserJet Pro M402n’dir. Bu tek renkli makine, siyah beyaz sayfaları dakikada 38 sayfaya kadar yazdırabilir. 2 satırlı arkadan aydınlatmalı bir LCD ekranla donatılmıştır ve HP ePrint, Apple AirPrint ve Google Cloud Print ile uyumludur. Hafiftir, yalnızca 8,58’dir

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?