Epson EcoTank Yazıcılar için Eksiksiz Kılavuzunuz

Epson EcoTank Yazıcılar için Eksiksiz Kılavuzunuz

Epson, dünyanın en büyük yazıcı üreticilerinden biri olarak bilinir.

EcoTank yazıcıları, yeniden doldurmayı inanılmaz derecede kolaylaştıran yenilikçi bir mürekkep kartuşu kullandıklarından çok popülerdir.

EcoTank Yazıcı nedir?

EcoTank yazıcılar, benzersiz, yeniden doldurulabilir mürekkep tankı sistemiyle mürekkep kartuşu ihtiyacını ortadan kaldırır. Mürekkep püskürtmeli bir yazıcıdan farklı olarak, mürekkep tanklı yazıcı, yazıcıya düzenli olarak mürekkep sağlayan yüksek kapasiteli bir mürekkep sistemine sahiptir.

Epson, tankı makinenin önüne yerleştirerek daha kompakt ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip oldu. EcoTank serisine yapılan diğer eklemeler şunları içerir:

gelişmiş baskı hızları
daha büyük kağıt kapasiteleri
kenarlıksız fotoğraf baskısı
Her yazıcı, mürekkep şişeleriyle pound yerine onbinlerce renkli sayfayı kuruşa basmaya yetecek kadar mürekkep içerir.

Epson EcoTank mürekkebi ne kadar dayanır?

Epson’a göre, EcoTank yazıcılarında bulunan mürekkep 88 normal yazıcı kartuşuna eşdeğerdir ve bu da yaklaşık 14.000 sayfaya kadar baskı anlamına gelir. Epson’un EcoTank Hesaplayıcısına bakarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi keşfedin.

Ink Tank Printers buna değer mi?

Evden çalışırken düzenli olarak baskı yapıyorsanız, mürekkep tanklı bir yazıcıya sahip olmak çok uygun maliyetlidir. Normal kartuşlara göre daha büyük mürekkep rezervuarlarıyla birlikte gelirler ve bu da değiştirmelerde daha fazla tasarruf sağlar.

En iyi Epson EcoTank Yazıcı nedir?

Burada Printernet’te, çok çeşitli EcoTank yazıcıları çevrimiçi olarak sunuyoruz. Epson’un en iyi mürekkep tanklı yazıcı serisini keşfedin:

Epson EcoTank ET-4500


Bu EcoTank yazıcı, son derece ekonomik yazıcıdan sonra herhangi bir ev ofisi için mükemmel bir seçimdir; sorunsuz, sürprizler olmadan ve baskı maliyetleri ortalama% 70 oranında azalır.

Epson EcoTank ET-4500


Epson EcoTank ET-14000
ET-14000, mükemmel kalitede çıktılar için Epson’un kendi Micro Piezo teknolojisini kullanır. Ek olarak, iki siyah mürekkep tankının kullanılması baskı hızlarını artırmaya yardımcı olur. Siyah beyaz çıktılar dakikada 15 sayfa hızında sağlanırken, dakikada 5,5 renkli sayfa basabilir.

Epson EcoTank ET-14000


Epson EcoTank ET-7750
Bu 3’ü 1 arada EcoTank, ultra yüksek kapasiteli mürekkep tanklarıyla A3 boyutuna kadar yüksek kaliteli fotoğraf baskısı için ultra düşük maliyetli bir çözüm sunar. Bu A3 kartuşsuz model, çok sayıda fotoğrafı çok düşük bir maliyetle basmak için tasarlanmıştır.

Epson EcoTank ET-7750


Epson EcoTank ET-4700
Bu 4’ü 1 arada EcoTank yazıcı, mürekkep maliyetlerinizi düşürmekten çok daha fazlasını yapabilir. Değişimleri en aza indirerek, binlerce sayfa basabilen yüksek verimli mürekkep şişeleriyle birlikte gelir.

Yine de yeni bir yazıcı mı arıyorsunuz?
Hala yeni bir yazıcı bulmaya çalışıyorsanız, en büyük yazıcı üreticilerinin sunduğu büyük bir koleksiyonumuz var.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?