Pendik Yazıcı Tamiri

Pendik Yazıcı Tamiri

pendik-toner-dolum-yazici-tamiri-29

Pendik Yazıcı Tamiri – Yazıcılar iş yerlerinde veya evlerimizde sıklıkla kullanılan aletlerden biridir. Günlük hayatta hepimizin evrak işleri olmuştur veya duygu düşüncelerimizi bilgisayar yardımıyla yazdıktan sonra çıktısını almak isteyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok konuda yazdıklarımızı kâğıda çıktısını almak ihtiyacı ortaya çıkmıştır, bu sebeple yazıcılar ortaya çıkmıştır. Her makinede olduğu gibi yazıcılarda zamanla arızalar meydana gelmektedir. İstanbul da yapılan araştırmalar sonucunda her bölgede yazıcı tamiri yapan firmalar bulunmaktadır. Ancak yazıcı tamiri Pendik bölgesinde daha kaliteli biçimde yapılmaktadır. Pendik Yazıcı Tamiri olarak bu firmalardan biriyiz.

Yazıcılar çalışma mekanizması veya zamansal aşınmalar olarak bazı bozulmalar meydana getirir. Sonuç olarak her makinenin bir ömrü vardır. Yazıcıların da ömürlerinin dolması sonucu arızalar meydana getirmektedir.

Hangi Modeller?

HP, SAMSUNG, SCX, ML, XEROX, PHASER, WORKCENTRE, WC, CANON, BROTHER, LEXMARK, EPSON ve diğer marka model büro makinelerinin ister yazıcı toneri ve kartuşu ister fotokopi toneri ve kartuş dolumu, toner dolumu, orjinal-muadil kartuş toneri, ve bu cihazların teknik servis, arıza , bakım onarım gibi teknik destek konularındada adresinize gelerek yerinde servis hizmetide sunmaktayız. Ev ve işyerlerine servislerimiz en geç 1 iş günü içinde gelmektedir. EYVAH TONERİMİZ BİTTİ demek istemiyor iseniz bizim danışmanlığımızda baskı sorunlarını minimum düzeye düşürerek sıkıntılara veda edebilirsiniz.

XEROX, BROTHER, HP, SAMSUNG, CANON, EPSON, LEXMARK, ve diğer marka model büro makineleri kullanıcısı iseniz adresinize geliyoruz. Bu ser vis günün belirli saatlerinde PENDİK bölgesinden de geçerek dolumunu talep ettiğiniz kartuş ve tonerleri doldurur, arızalı faks, fotokopi, printer, yazıcı gibi büro makinelerinizin tamir, bakım, onarım gibi teknik servis hizmetlerini yerinde çözüme kavuşturmayı planlar. Renkli toner dolumları ve bakım onarım ve tamirat gerektiren cihazlar ” yerinde servis prensibine” uymayacak kadar zaman kaybettireceği hesaplanırsa ( örneğin; değişimi gerkli parçanın temin zamanlaması uygunsuz ise,) bu toner ve büro makinelerini toplar ve teknik servis bölümümüze getiririz. Atölyeye gelen büro makineleri ve kartuş-tonerler, maliyet bilgisi siz iş ortaklarımıza sunulduktan sonra onaylamanız halinde tekrar adresinize teslim edilir. 

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?