Pendik Toner Dolum

Pendik Toner Dolumu

pendik-toner-dolum-yazici-tamiri-27

Muadil Toner Pendik

Pendik toner dolumu, orijinal üretim yazıcı, fotokopi makinesi gibi cihazların toner ihtiyaçlarını ucuz maliyetler ile karşılamaktadır. Pendik toner dolumu firması olarak birçok ürünün muadillerini elimizde bulundurmaktayız. Muadil tonerlerde basım maliyetleri %75 gibi oranla azaltıldığı için en çok tercih edilen ürünler arasında üst sıralarda yerini almaktadır. 

Yeni çıkartılan ürünlerin muadillerinin ithal edilmesi için hızlı çalışmalar yürüten muadil toner Pendik, öncülüğü elinden bırakmamakta kararlılık gösteriyor. Muadil tonerde ülke genelinde son 6 yıl içerisinde %70 oranında bir artış yaşanmaktadır. Tonerlerin kalite kontrolleri ayrı ayrı özenle yapılmakla birlikte şişirme paketler ve karton kutularında özel olarak satılmaktadır.

Piyasada bulunan birçok doldur boşalt muadil tonerin aksine firmamız bünyesinde bulunan tonerler boş olarak doldurulan tonerlerden değildir. Muadil toner olarak adlandırılan piyasalarda boş gezen tonerlerin doldurulmasından sonra kullanılan tonerler firmamız bünyesinde kesinlikle bulunmamaktadır.
Kullan at muadil tonerlerin yanı sıra doldur boşalt tonerlerinde olması piyasalarda farklı rekabet alanları oluşturmaktadır. Doluma müsait tonerlerimizin olması ile yazıcılar içerisinde verilen demo tonerler gibi dolum sonrası kâğıtta iz bırakan tonerlerin aksine toner tozu sızdırmamaktadır.

Pendik Orijinal Toner Dolumu

Tonerler üzerinde birçok firmanın tercihleri orijinal ürün kullanmaktan yanadır. Firmalar aldıkları ürünün orijinal parçalarının kolay bulunup bulunmadığına dikkat ederler. Pendik toner dolumu şubesi ile hizmeti sizlerin ayağına getirmektedir. Dünyaca ünlü birçok firmanın orijinal ürünlerini faturalı şekilde hizmetinize sunuyoruz. Orijinal ürünlerin satış menşei ile alakalı birçok firma orijinal ürün diyerek, korsan ürün statüsünde ürün satışı yapmaktadır.

Bu ürünler bir süre sonra yazıcı veya fotokopi makinenizin bozulmasına, drumların arıza yapmasına neden olacaktır. Okuyucular üzerinde ciddi sorunlara neden olabilen üzerinde marka yapıştırılmış korsan ürünler cihazınızın yanması gibi garantiden çıkması gibi sorunlar ile karşılaşmanıza neden olacaktır.
Muadil ürün ile korsan ürünü karıştırmamız gerekmektedir ki, muadil ürün firmaların ürettikleri ürünlerin yan sanayi olarak onayladığı ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerde orijinal statüsündedir. Fakat korsan ürünler üzerinde firmanın etiketi basılı vaziyette dolum yapılmış ve daha önce birçok taşma, kusma gibi hatalar yaşanmış ürünlerdir.

Kaliteli alt yapısı olmayan, satış yetkileri olmayan firmalardan ürün alırken orijinalliğe dikkat etmeniz fakat anlayabilmek için bazı püf noktaları bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler için de Pendik toner dolumu’na danışabilirsiniz.

Pendik Toner Dolumu

Toner, kartuş ile karıştırılmamalıdır. Toner fotokopi makinelerinde ve bazı yüksek işlevli yazıcılarda kullanılan üründür. Birçok firma Pendik toner dolumu yapmaktadır. Toner dolumu uzmanlık gerektiren, gayet hassas işçilik isteyen bir konudur. Birçok firma ucuz işçilik ile bu işlemi gerçekleştireceğini söyler ancak unutulmamalıdır ki toner dolumu kaliteli malzemeler ve ekipmanlar ile yapılmaktadır. Ucuza toner dolumu yapan birçok firma veya kişiler tonerinize zarar vermektedirler veya ömrünü kısaltmaktadırlar.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?