Kurtköy Toner Dolum

Kurtköy Toner Dolumu

pendik-toner-dolum-yazici-tamiri-33

Büro makineleri ve bilgisayar sarf malzemeleri olan kartuş ve tonerler yüksek maliyetli olduğu için tüketicileri arayışa yönlendirmiş ve dolum-muadil sektörünün canlanmasına en büyük katkıyı yapmıştır. Kurtköy Toner Dolumu​, toner kartuş dolumu ve muadil toner kartuş pazarının büyümesi ana üreticilerin pazar payını daraltmıştır. Dolum kartuş toneri engellemek için tonerleri çipli üretme metodunu kullanarak, kısa aralıklarla ürün özelliklerini değiştirerek çeşitli çözümler bulmuşlardır ancak arz talep ilişkisi yüksek olan ürünlerde çözümler kısa ömürlü olmuştur. Satış potansiyeli düşük ürünlere dolum malzemesi ithal etme gereksinimi duyulmadığından, kullanıcılar orjinal ürün maliyetini üstlenmekte sıkıntı yaşayınca ürün direkt depoya kaldırılıyor ve bu da marka imajına negatif etki olasılığını artırabiliyor

Toner Dolum Fiyatları

Toner doldurmak gerektiğinde ilk aklımıza takılan soru fiyatı, maliyeti olmaktadır. Kurtköy Toner Dolumu​, uzun süredir bu işi yapmamıza rağmen hiç kimsenin bu fiyatlar içinde neler olduğunu merak ettiğine ne yazık ki şahit olmadık. Oysa yazıcı toneri doldurmak tam anlamıyla butik bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bireyden bireye, firmadan firmaya kalite anlayışı ister istemez değiştiğinden yapılan bu işlemde hiçbir standart oluşmamıştır. Dikkat çeken mevzu şudur ki uygun toner dolum fiyatları ile yaptığını söyleyen bir firmanın niye ucuz olduğu merak edilmediği gibi bu işi pahalı yapan firmanın neden pahalıya yaptığı da merak edilmez. Sizce dolum yaptırmak amacıyla bir saatinizi dolumcuları gezip harcadıktan sonra 5 TL kar etmek ucuz olduğu anlamını çıkarmaya yeter mi?

Yukarıda da değindiğimiz gibi toner dolumu butik bir iştir. Toner dolum fiyatları, etkileyen faktörlerin başında kalite gelmektedir. Kaliteden kasıt orijinali kalitesinde baskı yapan kartuştan sadece yazıları okunabilen baskı arasındaki her kademe bir kalite göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Toner Fiyatları Canon

Günlük hayatta insanların çoğunlukla kullandıkları makinelerden biri de yazıcı ve fotokopi makineleridir. Kurtköy Toner Dolumu​, işlevi yüksek yazıcılarda ve fotokopi makinelerinde önemli parçalardan biri de tonerdir. Tonerlerin(Toner Fiyatları Canon) bozulması, bitmesi gibi durumlarda bakımının yaptırılması ve doldurulması şarttır.

Yazıcıların ve fotokopi tonerlerinin bitmesi durumun da doldurulma işlemi uzmanlık ve hassas işçilik gerekmektedir. İşinin uzmanı olan firmalara yaptırılması, yazıcılarınızın ve fotokopi makinelerinizin ömrünün kısalmasını engelleyecektir.

Tonerlerin bozulması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Bozulan tonerin yerine takılacak tonerlerin iki türü vardır. Bu tonerler muadil toner veya orijinal tonerdir.

Muadil toner, yan sanayi üretimi tonerdir. Kaliteli muadil tonerler takıldığı takdirde, tasarruflu toner takmış olursunuz. Modeline göre fiyatları değişen tonerler, bazen orijinal tonerin fiyatına göre onda biri bile olabilmektedir. Bu durum cebinizi rahatlatacaktır.

Yazıcınıza veya fotokopi makinenize taktıracağınız muadil ya da orijinal tonerlerin markaları da önemlidir. Örnek olarak, toner fiyatları Canon markası için düşünecek olursak eğer Canon CRG-725 muadil fiyatı 30 TL den başlayarak,1500 TL olan Canon CRG-041H orijinal toner fiyatları arasında değişmektedir.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?