Kartal Toner Dolum

Kartal Toner Dolum

pendik-toner-dolum-yazici-tamiri-2

Kartal toner dolum olarak hem okullarda, hem iş yerlerinde, hem de evlerde sıklıkla kullanılan yazıcıların toneri, belli bir çıktı sayısına bağlı olarak bir süre sonra azalıp biter. Bu tarz durumlarda pek çok kullanıcı gidip yeni bir toner almak yerine, bitmiş olan toneri kaliteli bir teknik serviste doldurtmayı pek çok sebepten ötürü tercih etmektedir.

İhtiyacınız olan siyah yada renkli (sarı, kırmızı, mavi, siyah CMYK) toner ve kartuşunuzu bizimle iletişime geçerek DOLUM yaptırabilirsiniz, MUADİL tercihinde de bulunabilirsiniz yada ORİJİNAL sarf malzemede satın alabilirsiniz. Servis personelimiz gün içerisinde adresinizden aldığı kartuş-toneri Kartal toner dolum’da anında dolum yaparak yada dolum yapmak üzere atölyeye getirerek işlemi tamamlar ve kullanma hazır haldeki dolum ürünü ertesi gün tekrar gelerek teslimatı adresinize yapar ve anında fatura kesip işlemi sonlandırır. Dolum esnasında müşterilerimize yedek toner konusunda hatırlatmada bulunuyoruz. Yedek muadil toner ile tüketim faaliyetini devam ettiren müşterilerimiz AKSAKLIKLARI ortadan kaldırmaktadır.

Hangi Markalarda Hizmet Veriyoruz?

HP, SAMSUNG, SCX, ML, XEROX, PHASER, WORKCENTRE, WC, CANON, BROTHER, LEXMARK, EPSON ve diğer marka model büro makinelerinin ister yazıcı toneri ve kartuşu ister fotokopi toneri ve kartuş dolumu, toner dolumu, orijinal-muadil kartuş toneri, ve bu cihazların teknik servis, arıza , bakım onarım gibi teknik destek konularında da adresinize gelerek yerinde servis hizmetide sunmaktayız. Ev ve işyerlerine servislerimiz en geç 1 iş günü içinde gelmektedir. EYVAH TONERİMİZ BİTTİ demek istemiyor iseniz Kartal toner dolum danışmanlığımızda baskı sorunlarını minimum düzeye düşürerek sıkıntılara veda edebilirsiniz.

Refil Print olarak Samsung scx-4521, scx-4216, scx-4300, scx-4200, scx-4100, scx-4600, scx-4623fn (ML-T105S, ML-T105L) fotokopi, faks, ve yazıcıların “lsu error” hata kodu, error codes, ekranda çıkarsa yazıcınız çalışamaz, sorun giderilmesi için cihaza teknik müdahale edilmesi gerekiyor. Kağıt çekmeme problemi, “toner boş” ya da paper jam, samsung “toner empty”, “düşük ısı hatası”, “kapak açık” uyarısı”, çift kağıt çekmesi sorunlarını tamir edebiliyoruz. Bu sorun ile karşılaşırsanız bize ulaşabilirsiniz, bu sorunları problemsiz çözebiliyoruz.

Küçük bir ipucu: Sarf malzemesi seçimi yazıcı seçiminden daha önemlidir, kısa vadede kar ettirir. Doğru sarf malzemesi seçimi için yeni adresimize bekliyoruz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?